19 Eylül 2014 | CNN Turk

Rehavete kapılan fırsatı kaçırır!

Paul Rigby ve Değişim Liderliği Workshop’u Eylül ve Ekim’den sonra 27-28 Kasım’da üçüncü kez Istanbul’da.

Sürdürülebilir değişimin “hiperaktif akıl hocası” olarak nitelenen Paul Rigby, Prof. John Kotter’ın çok satan kitabı “Buzdağımız Eriyor”dan ilham alarak “Değişim Liderliği” (Leading Change) sertifika programını hayata geçirdi ve 50 ülkede eğlenceli bir penguen fablı ekseninde workshoplar yönetti.

Sıradışı yöntemi ve katılımcıları aksiyona geçirmesiyle fark yaratan Leading Change, 27-28 Kasım tarihlerinde Radisson Blu, Şişli Business Lounge’da gerçekleştirilecek.

Paul Rigby’e göre değişim yönetilmez, değişime liderlik edilir. Bunun da nasıl yapılacağını Buzdağımız Eriyor hikayesi ve Wiliam Bridges’in prensipleri üzerinden ustalıkla, eğlendirerek ve yaşatarak aktarıyor.

Katılımcılar “değişim akıllı” liderliğin sekiz prensibini öğreniyorlar. İşe döndüklerinde hemen kullanıp etki yaratacakları farklı, pratik ve etkili yöntemlerle donatılıyorlar.

Eğlence, enerji ve aksiyona dayalı “Leading Change” değişimin duygusal yönüne parmak basıyor ve insanlarda “dönüşümün parçası olmak” istek ve heyecanını uyandırıyor.

“Bugünü yönetirken, yarını da yaratalım”

Paul Rigby’e göre günümüz dünyasında güncelliğini yitiren her şey, eriyen bir buzdağını temsil edebilir. Er ya da geç, bize büyük başarılar getiren mevcut iş yapma biçimlerimiz ömrünü tamamlayacak. Yeni buzdağımızı mecbur kalmadan keşfedip, değişime hayat verirsek yaşamımızı sürdürebileceğiz.

Sektör lideri şirketlerin kıdemli yöneticilerinin katılım gösterecekleri bu workshop’ta yer almak için Meander Consulting web sitesinden (www.meanderconsulting.com) kayıt yaptırılabilir.

Meander Consulting hakkında:

Yönetim danışmanlığı alanında hizmet veren Meander Consulting, workshop, seminer ve konferanslarla iş dünyasına destek sunmaktadır. Hızlı ve sürekli bir değişim içindeki çalışma dünyasında çalışan sadakati ve verimliliğinden rekabet ve inovasyona dek pek çok alandaki güncel yönetim yaklaşım ve çözümlerini paylaşan Meander Consulting, uluslararası yönetim uzmanlarıyla profesyonelleri buluşturan organizasyonlara imza atmaktadır.

Haberin Bağlantısı: CNN Turk