9 November 2016 | Ataşehir Web Güncel Haber Sitesi

Çalışkan Bal Arıları’ndan İş Dünyası için BaşARI Sırları

Çalışkan Bal Arıları’ndan İş Dünyası için BaşARI Sırları

Bugünü yönetirken bir yandan yarınını yaratan şirketler, kendilerini geleceğe taşıyacak liderlerinin kıymetini biliyor. İnsani dokunuşun önemini anlayan şirketler, çalışanları için yeni uygulamaların arayışında. Farklı teknik ve yöntemleri kullanan Meander Consulting bu ihtiyaca cevap veriyor.

Kurumsal İş Dünyası’nı masallarıyla renklendiren Meander Consulting, son 3 yılda 3.627 kişiyle buluştu. Meander’den Masallar liderlik atölyelerine ve kalabalık toplantılara enerji, eğlence ve dinamizm getirdi. Bugüne kadar 3 Masal ve 3 İş Meselesi işlendi; Değişim, İnovasyon ve Mutluluk.

2 Arı Kovanı 1 Liderlik Masalı: Paul Rigby 12. defa İstanbul’da!

Şimdi sıra 4. masalda: The BEE Book ~ ARI Masalı Paul Rigby tarafından yazıldı. Paul Aralık ayında bizimle olacak. Farklı iki üslup ile liderlik edilen iki arı kovanının hikayesi iş dünyamızın güncel konularına ışık tutan güçlü bir alegori. Masalı temel alarak geliştirilen Liderlik Atölyesi: “BEE A Great Leader Workshop” ve Rigby’nin yüksek enerjili aktarımı 14-15 Aralık 2016 tarihlerinde İstanbul’da olacak. Bu Paul Rigby’nin ülkemizde vereceği 12. atölye.

Meander Consulting, ayrıca 18-19 Ocak 2017 tarihlerinde, Özkan Zere yönetiminde “Pozitif Liderlik | Turuncu Kurbağa” atölyesine hayat verecek.

Her iki atölye katılımcıları ilgili masalları okuyarak hazırlık yapacaklar. Bu atölyelerin özellikle lider ve üst düzey yöneticilere dönük olduğunu da belirtelim. Erken kayıt indirimlerinden yararlanmak için www.meanderconsulting.com adresinden 25 Kasım’a kadar başvuru yapmak mümkün. !!!

Paul Rigby kimdir?

Beş kıtada, değişim, inovasyon, liderlik ve mutluluk avantajı konularında yürüttüğü atölyelerle büyük ilgi gören konuşmacı, fasilitatör ve danışman Paul Rigby, 45'i aşkın ülkede binlerce çalışana acilen eyleme geçmek için ilham vermeyi ve bu sayede kuruluşların hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmayı sürdürüyor.

Özkan Zere kimdir?

20 yıl rakamları kurcaladı Bağımsız Denetim, Bankacılık, Mali Kontrol, Bütçe Planlama, Finans Direktörlüğü, CFO ve Danışmanlık yaptı. 5 yıldır kelimelerle oynuyor. Düzenli katıldığı tiyatro atölyeleri sayesinde koptuğu İş Dünyası’na, verdiği danışmanlık, konuşma ve atölyeler aracılığıyla dönüyor. Yazıyor, çiziyor, çıkıyor, konuşuyor. Akışta ve yerini yurdunu bulmuş durumda…

Meander Consulting Hakkında

Meander Consulting, bugünü yönetirken yarını yaratmak isteyen şirket ve liderlere danışmanlık hizmeti veriyor. Mesel Temelli Liderlik Atölyeleri ve Konuşmalar ile hizmetlerinde farklı bir teknik kullanıyorlar. Atölyeleri birey ve toplulukların hayatlarında hakiki bir değişim yaratmak için araç olarak kullanan Meander Consulting, yurtdışı işbirliklerini üst düzey yöneticilik tecrübeleriyle harmanlıyor. Değişime öncü lider ve şirketlere mihmandarlık hizmeti veriyor.

The BEE Book İstanbul'da Baş ARI Masalı

Haberin Kaynağı: Ataşehir Web