29 Eylül 2014 | Haber 8

Buzlar Erirken Penguenlerden öğreneceklerimiz var

Prof. John Kotter’ın çok satan kitabı “Buzdağımız Eriyor”dan ilham alarak penguenlere kulak veren Rigby “Değişim Liderliği” (Leading Change) sertifika programını yaşama geçirdi ve 25 ülkede eğlenceli bir penguen fablı ekseninde eğitimler verdi.

Koç Üniversitesi İstinye kampüsünde gerçekleştireceği iki günlük iki ayrı workshop’ta buzlar erirken yaşamda kalma yolları ve yöneticilerin şirketlerini değişime nasıl adapte edeceğinin püf noktaları gündemde olacak.

Paul Rigby ve penguenleri 25 ülkeden sonra Türkiye’nin “değişim liderleri”yle buluşmaya geliyor. Sürdürülebilir değişimin “hiperaktif akıl hocası” olarak nitelenen Paul Rigby, workshop ve sertifika programı “Leading Change” ile 29-30 Eylül ve 1-2 Ekim 2014 tarihlerinde İstanbul’da olacak. Eğlence, enerji ve aksiyona dayalı “Leading Change” değişimin duygusal yönüne parmak basıyor ve şahıslarda “dönüşümün parçası olmak” arzu ve coşkusunu uyandırmayı hedefliyor.

Değişim ve dönüşüm projeleri için bir son olmadığını aktaran Paul Rigby, “Tıpkı bir canlı gibi DEĞİŞİM sürekli beslenmeli ve kabuk değişimine fırsat tanınmalıdır. Bu bakış açısı bütün organizasyon tarafından benimsendiği takdirde, sürdürülebilir bir değişim kültürü şirkette kalıcı duruma gelebilir” vurgusunu yapıyor.

“Bugünü yönetirken, yarını da yaratalım”

“Leading Change”, kültür dönüşümü, yeniden yapılanma, yeni teknoloji, birleşme ve satın almalar ve yeni strateji benzeri geniş çaplı değişim projeleriyle yarınları yaratacak yöneticilere yönelik bir program olarak öne çıkıyor. Koç Üniversitesi İstinye Kampüsü’nde iki kez tekrarlanacak olan program, 29-30 Eylül ve 1-2 Ekim 2014 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Sektör lideri firmaların kıdemli yöneticilerinin katılım gösterecekleri bu workshop’ta yer almak için Meander Consulting web sitesinden (www.meanderconsulting.com) kayıt yaptırılabilir.

Meander Consulting hakkında:

Yönetim danışmanlığı sahasında hizmet veren Meander Consulting, yönetici gelişme programları ve ihtiyaca özel tasarlanabilen konuşma ve konferanslarla iş dünyasına hizmet sunmaktadır. Hızlı ve devamlı bir dinamizm içindeki iş hayatında, yöneticilik becerilerinin sistemli gelişimi, çalışan bağlılığı, pozitif psikoloji, değişim ve inovasyon konularında güncel yaklaşım ve çözümleri sunan Meander Consulting, kuvvetli danışman kadrosu beraberinde uluslararası yönetim ve liderlik uzmanlarıyla da profesyonelleri buluşturan organizasyonlara imza atmaktadır.

Haberin Bağlantısı Haber 8

Buzlar Erirken ~ Haber 8