Bizi Yüreklendirenler

23 Mayıs 2014

Tijen Tunaman'ın en güçlü özelliği

Enerjik, pozitif farkındalığı olan, duyarlı, vefakar, bilgi haznesi geniş bir eğitmenle çalışmak isterseniz doğru adrestesiniz demektir. Tijen Hanım’ın rakiplerinden sıyrılan en güçlü özelliği sizi iç dünyasına alarak beraber yolculuk yapmaktır, bir bakarsınız eğitim sonunda her zaman destek alabileceğiniz, yüreği kocaman bir annenin arkadaşı olmuşsunuz. Sizinle arasıra iletişime geçecek, kendini ve öğretilerini belirli aralıklarla tekrarlayarak tecrübelerini dolu dolu paylaşacaktır. Hep okuyan, araştıran, öğrenen, öğreten, sizi yaratıcı kılan bu güçlü kadını tanımakta geç kalmayın! ~ Melike

24 Mayıs 2014

Tijen Tunaman samimiyeti ve enerjisiyle

Samimiyeti ve enerjisiyle sizden biri olup belirlediğiniz yolda size destek olarak yürümenize yardım eder. İçinizde var olan gücünüzü keşfetmenizde yardımcı olurken sizinle beraber heyecan duyar ve mutlu olur. O andan sonra hayatınızda kalmaya devam eder ve engin bilgilerinden öğrendiklerinizi daima hatırlarsınız. ~ Candan K.

9 Mayıs 2014

Değerli hocam Özkan Zere,

Eğitim sürecinde kaybetmediğiniz konsantrasyonunuz, dinamik örnekleriniz, ince düşünceleriniz ve hassasiyetinizle aklımdan çıkmayacaksınız. ~ Rukiye S.

25 Mayıs 2014

Tijen Tunaman çok içten, enerji dolu, bilgiyi paylaşmada cömert

Çok içten, enerji dolu, bilgiyi paylaşmada cömert. Kendi içinizdeki yolda ilerlerken doğru yönü bulmanızda fark ettirmeden destek; kuytuda kalmış düşüncelerinizi aydınlatıp, yaşamınızda iz bırakacak kararları almada cesaretlendirici; bilgi ve deneyimlerini aktarmada paylaşımcı.

Tuttuğunuz yol açık, Menderes gibi uzun olsun; kıvrımları karşınıza güzel fırsatlar, hoş sürprizler getirsin. ~ Emel A.

25 Kasım 2013

Böyle bir eğitimi başkasından almak bu kadar keyifli olmazdı.

Aktarmış olduğunuz bilgiler ve açtığınız genel kültür pencereleri için çok teşekkür ederim. ~ Cenk E.

18 Kasım 2013

Sıcakkanlılığınız ve güncel hayattan verdiğiniz örnekler...

Özkan Hocam,

Eğitim sürecinde, benim için farklı bir pencere açıldığını, aldığım bilgilerin ekibimle beraber işbaşında uygulamaya imkan sağladığını açıkça söyleyebilirim.

Gerek sıcakkanlılığınız, gerek güncel hayattan verdiğiniz örnekler, gerekse mail yoluyla her konuda yazışabilmemiz son derece olumludur. ~ Kürşat D.