6 Kasım 2015

Mutlu Olmak ya da Olmamak ~ Pozitif Liderlik

Bu video'da Paul Rigby, Koç Üniversitesi bahçesinden bize sesleniyor...

Shawn Achor araştırmaları ve öğretisi bu iki günlük workshopa aktarıldı. Meander Consulting aracılığıyla Türkiye'de... ~ All of Shawn Achor's research is condensed in this workshop. In Turkey via Meander Consulting...

~

Merhaba, Ben Paul Rigby. Size Shawn Achor'un öğretilerini temel alan Turuncu Kurbağa (Orange Frog) atölye çalışmasından bahsedeceğim. Bu çalışma Shawn Achor tarafından kaleme yazılmış bu kitabı temel alıyor.

Olumsuzluklarla çevrili olduğumuz dünyamızda başarılı olmak için "OLUMLU"yu bulup çıkarmalıyız.

Bu workshop çalışanların performansını ve işlerine bağlılıklarını arttırıyor.

İşe bağlılık MUTLULUK getirir. Mutlu olduğumuz zaman beynimiz seratonin ve dopamin salgılar. Bu da daha yaratıcı olmamızı sağlar. Yaratıcı oldukça daha çok çalışırız, daha iyi sonuçlar alırız. Bu bilimsel olarak kanıtlanmıştır.

Shawn'un bütün araştırmaları bu kitapta toplanmıştır.

Eğlenceli, bilgi dolu, heyecan verici bu atölye çalışmasını kaçırmayın.

~

Hi, I am Paul Rigby. I would like to tell you about a workshop we conduct, named "The Orange Frog" and it is based on this book written by Shawn Achor.

What happens in the world today? We are surrounded by negativity. Actually, what we wanna do is; we wanna scan for more Positivity. So, what this workshop does; it helps improve "Employee Performance", it helps us to get the ratings up, it helps people get ENGAGED in what they DO. Cause, engagement brings HAPPINESS, we need to be happy at what we do. When we are happy, our brains release dopamin and seratonin which helps us become more creative. When we're creative we work harder and we get better results. It is a proven fact.

So, all of Shawn's research is condensed into this book.

It is a fun, informative, exciting and...

Well, It is a workshop you should not MISS!...

Yorum yaz...
  • (Yayınlanmayacak)