İş Ortaklarımız

Paul Rigby

Paul Rigby

International Operations for International Thought Leader Network , ABD ve Thought Leaders Learning Institute , Avustralya danışmanlık şirketlerinin başkanı olan Paul Rigby inanılmaz enerjisi, tutkusu ve yeteneğiyle harmanladığı deneyimini iş dünyasının hizmetine sunuyor.

Konuşmacı, fasilitatör ve danışman olarak dünyanın dört bir yanında binlerce çalışana acilen eyleme geçmek için ilham vermeyi ve bu sayede kuruluşların hedeflerine ulaşmalarına katkıda bulunmayı sürdürüyor.

Beş kıtada, 25'i aşkın ülkede değişim, inovasyon, liderlik ve mutluluk avantajı konularında yürüttüğü workshoplar büyük ilgi görmeye devam ediyor.

Paul Rigby, Rhodes Universitesi İşletme ve Ticaret Hukuku bölümü ve Wits Business School Yönetici Gelişim Programı mezunudur.

www.paulrigby.biz

Ayşegül Karaçivi

Ayşegül Karaçivi

ICF (International Coach Federation) akredite koçluk eğitimini Adler Central Europe bünyesinde tamamlayan Karaçivi, yine ICF tarafından verilen ACC (Associate Certified Coach) ünvanına sahiptir.

Bunun yanısıra Londra’da bulunan Efficient Language Coaching (ELC) tarafından verilen Yabancı Dil Koçluğu eğitimi sonrası iş dünyasında İngilizce’nin kullanımına ilişkin Koçluk Uygulamaları yapmaktadır. Cambridge University tarafından onaylı, tüm dünyada öğretmenlik yapabilme hakkı tanıyan, TESOL (Teaching English to Students of Other Languages) İngilizce Öğretmenliği sertifikasına sahiptir. İş İngilizcesi ve Akademik İngilizcesi ile Dilin Etkin Kullanımı üzerine çalışmalar yapmıştır.

Yönetici Koçluğu, Kariyer Koçluğu ve Yabancı Dil Koçluğu’nun yanısıra Ebeveyn Koçluğu hizmeti de sunmaktadır.

1996 yılında başlayan bankacılık/finans sektöründe kariyeri, on üç yıl boyunca çeşitli bankaların Uluslararası İlişkiler bölülerinde farkli yöneticilk kademelerinde devam etti.
TED Ankara Koleji ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi- Ekonomi bölümü mezunu olan Karaçivi, İşletme (MBA) yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi’nde tamamlamıştır.

Ayşegül Karaçivi evli ve bir çocuk annesidir.